| Vladutz2012 a întrebat:

Hei! Imi puteti da si mie niste idei de petrecere a verii? De preferat in materie de sport, pe langa alergat, ciclism, ce alte activitati as putea face? Orice v-a placut voua vreodata sa faceti, dar pe o perioada mai lunga de timp? big grin

3 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poate iti raspund putin cam tarziu, dar totusi vara inca nu s-a terminat, asa ca poti sa mai profiti de cele cateva saptamani din vacanta ramase, facand lucruri agreabile, precum:
-sa citesti
-sa asculti muzica preferata
-sa faci o excursie la munte cu grupul de prieteni sau cu familia, in care sa plecati in drumetii pe munti, sa calatoriti cu telecabina/telescaunul etc
-sa mergi la o sala de gimnastica
-sa cunosti persoane noi/sa iti faci noi prieteni
-etc
Vacanta placua in continuare si numai bine!

| ciotori a răspuns:

Drumetii in aer liber.

| Badgirl117 a răspuns:

Activitati? Hmmmm.....Pai
- Tir cu arcul
-Volei
-Polo in piscina(o idee buna din punctul meu de vedere)
-Tennis
-Handball