| Keilly a întrebat:

cateva idei de activitati la o petrecere in pijamale?

Răspuns Câştigător
| SelenaLauraEvanna a răspuns:

Ideile mele sunt: sa va faceti unghiile,sa vorbiti despre baieti, sa jucati jocurile care va plac cel mai mult, sa va faceti parul dar fara zgomot ca unii oameni mai dorm la ora cand aveti voi petrecerea pupici dar funda daca e bun raspunsul bine?

7 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Zimi daca ai peste 18 ani si iti dau cate idei vreibatting eyelashes

| deea00roxx a răspuns:

Salut! niste idei ar fi: sa va bateti cu pernele, sa jucati adevar sau provocare, sa mancati biscuitei cu lapte, sa va faceti unghiile sau parul, sa ascultati muzica, sa vorbitzi despre baieti... sper ca te'am ajutat. pa

| EuNuTu a răspuns:

Pai sex.

| DeEw a răspuns:

Am niste idei:Batetiva cu perne,beti cocolata cu lapte,facetiva unghiile,machiativa,vorbiti despre baieti,jucativa carti,ascultati muzica si uitati-va la filme de groaza,dragoste, comedie, etc. Sper sa te distrezi.

| Calin_Moraru_1968 a răspuns:

Salut uite aici ai articolul ''Petrecerea in Pijama! Afla cum poti organiza o petrecere in pijama!''pe Stil COOL http://www.stilcool.ro/......ijama.html situl viata-stil.com a fost mutat la www.stilcool.ro

| Calin_Moraru_1968 a răspuns:

Petrecerea in Pijama! Afla cum poti organiza o petrecere in pijama! numai pe StilCool.ro http://www.stilcool.ro/......ijama.html