| username6636 a întrebat:

Hei. in septembrie e ziua mea si vreau sa dau un party cu vreo 30-40 de persoane si nu stiu unde as putea. (nu acasa-clar). aveti idei de organizare. si locuri de organizare? ( Bucuresti). de dj si chelneri nu am nevoie, o sa-mi rog prietenii. thanks

3 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

O sa te coste mult inchiriatullaughing rau

| StalkerSoul a răspuns:

Mai bine il faci undeva afara. merge-ti la marelaughing in septembrie poate ai noroc sa mai fie caldlaughing

| MozZatY a răspuns:

Mai bine rezervi o masa mare undeva, iesi mult mai ieftin. Mergi in centrul vechi si ai pe alese. Bordello, poftim