| Pitic a întrebat:

In Martie e ziua mea si as vrea ca toata lumea sa inteleaga ca nu vreau sa petrecere nu vreau nimic. glumesc! vreau multe cadouri dar nu am chef de invitati nu vreau sa chem prieteni sau rude vreau sa fiu singrura nici iubitul meu sa nu vina.
As vrea daca s-ar putea sa lase toate cadourile la use sa sune odata si sa fuga si eu sa stau la tv linistita in patu meu desfacand cadouri si atat!
Anu trecut am dat un party si nu a iesit cum am vrut eu nu m-am distrat am fost ocupata sa le aduc invitatilor tot ce aveau nevoie si sa ii fac sa se simta bine si am uitat ca e ziua mea petrecerea mea.+ ca dupa ce s-a terminat totul a trebuit sa fac curat in urma lor sa adun tortul de pe pereti pat si podea si sa sterg sucu si berea de pe pereti. groaznic.
Nu stiu ce sa fac. nu vreau sa fac nimic acasa exclus! si nici la cofetarie pizzerie nu imi place asa ca mai bine deloc.
Aveti voi idei?
A si inca ceva niciodata nimeni nu stie sa imi ia ceva care sa imi placa nici mama mereu imi ia vreo bratara de aur pe care nu le port sau ceva ce nu imi doresc si degeaba ii zic ce vreau tot ce stie ea imi cumpara.
De asta as vrea ca toata lumea sa uite ca e ziua mea

1 răspuns:
| Papusik a răspuns:

Daca te simti mai bine singura, stai singura... pana la urma e ziua ta.
Faci ce vrei, ca doar 1 zi din an e ziua ta.
Traieste-o din plin cum iti place.