| marui08 a întrebat:

Hei TPU, saluthappy Am nevoie de niste ideibatting eyelashes. Vreau impreuna cu prietenii mei sa organizam ceva de halloween, gen party. Ziceti-mi si mie cum ne-am putea organiza si ce am putea sa facem ca sa ne distram mai mult?
Mentionez ca suntem in jur de 20 persoane. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mariukas a răspuns:

Pai daca suntei la scoala sau asa ceva ati putea organiza un party in sala de sport daca este mare. cu muzica si bautura ...ati putea organiza chiar si un concurs.cu urmatoarele probe:
1. cel mai bun costum( sau cel mai original)
2. cine pescuieste cele mai mult emere( intr-un bol sau chiar o oala sau lighean se pune apa si apoi se pun mere. iar concurentii trebuie s ale ia din bolul respectiv cu gura sau cu o furculita de plastic fara sa atinga cu mainile marul stabiliti un timp si cine pescuietse cele mai multe mere castiga)
3. cel mai bun dansator
sunt multe chestii pe care le-ai putea face! happy sper sa iti fie de ajutor! happybig grin

1 răspuns:
| AlinSUNT a răspuns:

Pei sa sunati la oameni la poarta si sa fugiti undeva mai aproape pe langa un tufis o masina si cand iese iesiti toti din toate partilelaughingFunta?happy