| LuckyFf a întrebat:

Hei! Mă puteți ajuta și pe mine. Am o pagină pentru adolescenți pe facebook. De la un timp activitatea pe facebook nu mai este aceași, spuneți ce mai pot face să am mai mulți prieteni și like-uri.

Dau fundă, cel mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| Buburuza2222 a răspuns:

Deocamdata nu poti face mare lucru deoarece este sfarsitul vacantei si oamenii stau mai mult afara...am si eu o pagina si am scazut la 0 straight face! Roaga si tu alte pagini mai mari sa iti faca pub si sa le faci si tu!

2 răspunsuri:
| Orafixa a răspuns:

1 prietenii: intra la alti prietenid eai tai si dai invite la ceilalti prieteni ai prietenului tau.
2 pune poze video comentari multe lucruri cel mai multe poti pune poze si video si copiezi l; inc pui pe mess trimit al toata lista cu like me si asa primesit likeuri cei asa greu?

| locacita1198_1388 a răspuns:

te poti duce pe pagina altcuiva si sa-l rogi sa-ti faca reclama cu promisiunea ca si tu o sa-i faci reclama

Întrebări recente