| MHems a întrebat:

De ce la paginile de pe Facebook scad like-urile din ce în ce mai mult? Am o pagină cu 25.000 de like-uri, iar peste câteva zile a ajuns la 20.000. Îmi puteţi explica de ce scad aşa de considerabil? Nu am văzut doar la mine acest incident, ci şi la vedete ca Rihanna şi la mulţi alţii care le scad like-urile. De ce se întâmplă acest lucru? Ofer fundă şi vot pentru cel mai bun răspuns!

1 răspuns:
| Cristi112 a răspuns:

Oamenii care nu mai vor sa aprecieze acea pagina da clic pe apreciat si bifeaza ``nu mai aprecia sau nu imi mai place`` Asta e cauza, mai pe scurt persoanele care ti-au dat like acum au dat dislike