| Juliiia a întrebat:

Hei, salut! Am nevoie de ajutor...Peste 2 saptamani eu si prietenul meu vom avea un an impreuna... si nu stiu ce cadou sa ii fac..nu am nici o idee, i-am facut multe cadouri argintarii,mascote, ceas..etc.

2 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

O poza cu voi 2, inramata frumos sau tricouri de cuplu! big grin

| Carina12 a răspuns:

Poti sai cumperi tort si ciocolate sin forma de inimioara dar asta a; a dar un cadou ca adevarta tare poti sai cumper bratara de aur pentru baieti desigur, ceaspeisaj etc