| isabelleisabelle a întrebat:

Hei! as avea si eu nevoie de o idee de cadou de craciun pentru iubitul meu...suntem impreuna de vreo 6 ani si tot i-am luat cadouri in acest timp iar acum chiar nu stiu ce sa ii mai iau, avand in vedere ca are de toate (ma refer la imbracaminte, ceasuri, parfumuri, etc...) mersi mult

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

La cadouri e mai greu sa fii original...adica mereu cumparam cam aceleasi chestii...important e sa fii ORIGINALA la modul in care i-l vei da :
poti, spre exemplu, sa iei sase cutiute pe care sa scrii anii de cand sunteti impreuna iar in fiecare cutiuta (mai putin ultima) sa ii scrii un biletel cu un mesaj legat de ce ai simtit tu in anul respectiv pentru el sau orice vrei tu iar in ultima cutiuta sa fie cadoul cu mesajul "Sarbatori Fericite"
asta a fost prima idee care mi-a venit acum in minte
ca si obiect ai putea sa ii iei o bijuterie de argint pentru ca nu sunt foarte scumpe si raman ca amintire pentru mult timp (daca nu o pierde
La parfumul care il are i-ai putea cumpara si crema de corp!
sau cumpara-i pamant pe luna ...de aici http://www.moonestates.com/
Spor la cumparaturi! By!

neluL
| neluL a răspuns:

@c0cac0la repet : nu conteaza cadoul in sine daca te iubeste important e sa fii ORIGINALA la modul in care i-l vei da : DA asta conteaza! (nu m-am referit la un cadou de nunta cii la ceva simbolic care reflecta dragostea)

| Parmalat a răspuns:

Ia-i telefonul asta: www.versace-v9.ro
Eu i-am luat la un tovaras de ziua lui si e super multumit. Nu e nici scump sa rupa norma la portofel.

| noktambul a răspuns:

Daca tot sunteti impreuna de vreo sase ani, fa-i cadou un copil! Fericire, va doresc!

Răspuns utilizator avertizat
| c0cac0la a răspuns:

Well, barbatilor le plac electronicele. Sunt convinsa ca l-ai suprinde cu asta. Eu sper ex. i-as cumpara un telescop. Un joc like ( playstation, xbox, wii ), home cinema... Daca are masina, cumpara-i ceva accesorii. Un nou casetofon auto.
Acum depinde cat te tine si pe tine buzunarul.
neluL, vorbim aici despre un barbat, nu o femeie;-). Cutiile si cutiutele impresioneaza femeile, mai putin barbatii.