| mariass a întrebat:

Hei, sunt din Bucuresti si as vrea sa imi vand laptopul pentru a-mi cumpara un Samsung Galaxy Tab 2. Stiti vreun magazin in Bucuresti unde as putea sa il vand? Merci mult. happy

4 răspunsuri:
| BiaIoana98 a răspuns:

De ce nu-l vinzi pe net? ar fi o idee nuna pe okazii.ro se va vindte ft repede mai ales fiind si laptop

| mariass explică (pentru BiaIoana98):

Mama nu prea e de acord pe net. Si ma gandeam ca era poate mai sigur la un magazin.

| BiaIoana98 a răspuns (pentru mariass):

Inteleg,imi pare rau ca nu te-am ajutat de fapt nici nu sunt din Bucuresti big grin eu am facut-o cu cateva obiecte electronice de-ale mele astfel si totul a mers de fiecare data mai bine decat ma asteptam si nici-o reclamatie sau ceva de genul.OK atunci mult noroc!

| mariass explică (pentru BiaIoana98):

Am pus laptop-ul pe okazii, oricum merci mult pentru raspuns.