| Mafia4ever a întrebat:

Hei, testele initiale se vor da si anul acesta la clasa a 7 a?

5 răspunsuri:
| Mafia4ever explică:

Va multumesc de raspunsuri! Da, stiu..nu se trec, dar unii ar mai face-o!

| Elvina a răspuns:

Probabil. Depinde de profesor. Oricum nu se trec in catalog. Bafta!

| deeaiuta99 a răspuns:

Din pacate da, insa nu se vor trece (asa ar fi normal dar anul trecut pe a 6 a profu de mate lea trecut deci totusi recapituelezati daca ai profesori mai,, dificili'')

| RoXxyy a răspuns:

Probabil, da. Şi noi am dat pe clasa a7a. Dar stai liniştită nu se trec. happy

| xNevariv a răspuns:

laughing)laughing)) de ce esti stresata? da sugur se vor da. dar mi este problema caci nu se trec. doar daca ai niste profesori prosti...

Întrebări recente