| iLikeToHelp707 a întrebat:

Cum vi s-au parut testele initiale de anul acesta?

16 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Usoare pentru ca am invatat.

| blueangel99 a răspuns (pentru Siracuzia):

Eşti la fel ca mine...
toţi care sunteţi elevi, vă urez rezultate cât mai bune la şcoală.
Cody141, ai primit rezultatele? Dacă da, atunci te felicit şi pentru cele bune şi pentru cele mai puţin bune, dacă nu, mai aşteptăm. Pa, pa!

| Angelique a răspuns:

Au fost extrem de usoare, eu sunt in clasa 8-a si ne-a dat tot ce am invatat dintra 5-7, in fine acum se vede cine a invatat in anii astia si cine nu.Eu am luat 10 la toate deci n-am de ce sa ma plang! Succes si voua!winking

| Anonymus314 a răspuns (pentru Angelique):

Sa vezi cum e sa dai test la o materie pe care abia o vezi si o cunosti pentru prima oara, asta se intampla mai exact intr-a 9-a

| Angelique a răspuns (pentru Anonymus314):

Stiu foarte bine ce teste s-au dat pentru clasa a 9-a deoarece am foarte multi prieteni acolo si crede-ma a fost simplu,logica,filosofia, economia deci toate pentru ca sunt materii noi si atunci normal ca nu-ti da ceva greu de rezolvat, dar nah sunt care nu cred asa tongue!

| Anonymus314 a răspuns:

Grele.

| TJohannaB a răspuns:

Foarte usoare pentru ca sunt in clasa a-IV-a si ministarul ne-a trimis niste testari model care invatatoarele noastre au schimbat doar cifrele.

| Laurretta a răspuns:

Am dat doar un test pana acum (informatica), dar ca ne-a spus ceea ce trebuia sa invatam dar erau foarte multe pagine de invatat si l-a grupat in 2 teste sad 30 pagine pentru primul test si 45 pentru al 2-lea.

| Wehrmacht a răspuns:

Grele! La frizica ne-a dat test din ce nu a predat...si cand am zis ca nu ne-a predat a inceput sa zbiere la mine ca sunt obrasnic.Ce tampiti...

| UseR4EveR a răspuns:

O Mare prostie Mi s-au parut!

| Daiana90 a răspuns:

Grele,inutile si fara rost unele.am pierdut 2 saptamani de scoala fara sa facem nimic, decat recapitulare si pentru ce? ca sa dam niste teste initiale care nici nu se trec.acum ne alearga toti profii sa ajungem in rand cu materia.e aiurea total straight face

| Madda a răspuns:

Mie mi s-au parut grele straight face

| Claudiu44 a răspuns:

Cele mai simple teste pe care le-am dat!

| balintsebastian a răspuns:

Multe

| goodbyee a răspuns:

Nu-si au rostul, mai ales ca nu se trec notele. Ar trebui sa evoluam cu materia care trebuie, nu sa te intoarcem in urma sa mai pierdem timpul. Mi s-au parut banale, lipsite de sens.

| MilkaFriend a răspuns:

Grele si naspa