| xbuburuzax a întrebat:

Am avut mai demult optiunea aceea pe facebook, acolo la stare puteam sa pun "is feeling/ is reading/ is watching, cred ca stiti la ce ma refer. Acum nu mai pot sa fac acest lucru fiindca nu imi mai apare aceea pictograma cu un smiley(cred) cand scriu un status happy
Help, funda happy

Răspuns Câştigător
| Costi22222 a răspuns:

Facebook > Setarile contului > Limba Engleza happy O sa functioneze

2 răspunsuri:
| Mineツ a răspuns:

Pai nici eu nu o vad, posibil sa nu mai existe, poate or facut modificari sau nu stiu eu laughing) Sorry

| xbuburuzax explică (pentru Mineツ):

Vad si acum pe unii de pe facebook care folosesc aceasta chestie