| stephanixx a întrebat:

am vazut la uni pe facebook ca cand pun stare le apare dupa ce scriu ceva de genu ionel was feeling sad sad cu un alt scris unele persoane spun ca numai cei cu iphone pot sa puna dar nu cred ca asta ar insemna ca toata taranimea are iphone.
Pls spuneti-mi si mie cum fac!?

Răspuns Câştigător
| deea4youu a răspuns:

Buna! Nu trebuie sa ai Iphone ca sa poti un feeling la status, trebuie sa iti setezi ca facebook-ul sa iti fie in engleza (Setari cont->limba ) si dupa iti va aparea de fiecare data posibilitatea ca dupa ce iti scrii un status sa iti atasezi un feeling sau multe altele. Sper ca te-am ajutat :*

6 răspunsuri:
| Danii16 a răspuns:

Cand dai clic pe acel loc unde poti pune statusuri ( "What's on your mind? ") ai optiuni sa etichetezi prietenii, locul, iar dupa astea e si un emoticon si el are mai multe stari cum ar fi:
Feeling (happy, sad.)
Watching ( news.)
Reading (Eclipse.)
Eating ( popcorn.)
Cred ca nu ai inteles nimic big grin

| stephanixx explică (pentru Danii16):

Oarecum stai sa vad daca imi iese laughing))

| stephanixx explică (pentru Danii16):

Nu chiar nu inteleg unde este chestia cu emoticon pentru ca acolo unde bag stare nu este decat locul si prieteni si poze sa bag atat happy sorry poti sa explici imi detaliat cred ac esti singura care a inteles ce am vrut pls dau funda

| Danii16 a răspuns (pentru stephanixx):

Lasa-mi idul tau. o sa intelegi mai bine cu pozebatting eyelashes Cred sper.

| stephanixx explică (pentru Danii16):

Stefany_cool10 id meu ca dupa aia sterg eu cumva postarea ca nu merge sa iti trimi mesaj. Mersii ca vrei sa ma ajuti :*

| stephanixx explică (pentru Danii16):

Ma mai ajuti sau ma lasi balta. te rog happy