| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Am de facut un proiect despre moda, politica, muzica ...orice.Articole de pe internet, ziare, reviste.Faza e ca mi-a cazut "moda".M-am gandit sa fac niste comparatii intre doua articole. Si nu stiu ce articole sa gasesc laughing). Nu stiu ce sa scriu.O sa iau poze, tot dar habar n-am despre ce sa scriu straight face. Proiectul e la limba romana. Nu imi faceti tema, doar un subiect pe care sa il dezvlolt, o sa mai adaug si sa imi storc mintea.Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei..si eu am o tema asemanatoare laughingcoincidenta ..trebuie sa redactez un articol de ziar ...despre orice ..in fine...big grin Tu ai putea sa srii despre "Saptamana modei " sau poti scrie despre o firma de haine sau despre un stil anume sau despre un designer foarte cunoscut ( ex: Coco Chanel)
Sper ca ti-am fost de ajutor

3 răspunsuri:
| Pawesome a răspuns:

Ia de exemplu articole cu asa da si asa nu din diferite reviste de moda

| BiancaGeorgiana a răspuns:

Pai in locul tau as cauta la biblioteca ceva cred ca sigur ai gasi. Sau in reviste de moda unde se analizeaza tinuta purtata de modele sau vedete.happy Sper ca te-am ajutat. Spor la scris :*.

| ada244 a răspuns:

Buna!
adevarul dupa parerea mea este atunci cand vb cu o persoana si o poti privi in ochi fara nici o retinere.Adevarul se simte..Adevarul il demonstrezi depinde de situatie. tema ta s-ar putea numi " adevarul transparent"si incearca sa vb despre viata in general.Sunt sigura ca exista multe exemple in viata ta..ADEVARATE.Sper sa iti fie de folos