| Sunshine_1534 a întrebat:

Buna TPU kiss
Am un proiect de facut ( nu este proiectul meu ) doar ajut pe cineva. Tema ii " surse si tipuri de finantari europene, dar sincer n-am habar ce pot sa scriu in el thinking Un ajutor? :*

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Păi cum vrei să ajuţi dacă nu ai habar? De ce nu solicită ajutor acel "cineva"? Nu ştie nici măcar să scrie? Şi unde mai pui că e vorba de un proiect. Nu aşa doar cîteva vorbe!

| Sunshine_1534 explică (pentru corolav):

Auzi, eu am cerut ajutorul! Daca ai venit sa critici apoi mai bine pleaca acasa k? nu am vb urat cu nimeni asa ca te rog frumos...

| AdinC a răspuns:

Buna. Pai eu te pot ajuta. Sunt clasa 12 la Economic, si pot spune ca am chestiile astea in sange. Mai exact numai de surse si tipuri de finantari europene ai?