| Licuriici a întrebat:

Hei TPU sad
Am instalat mai de mult emoticoanele alea Sweetim sau ceva de genu... big grin
Multi mi-au spus ca au virusi...ma rog,oh go on
Si dupa ce le-am sters in loc de pagina google tot cu sweetim imi arata sad
Cum fac sa imi arate din nou cu Google? whistling
Fundita :*
Multumesc >big grin

Răspuns Câştigător
| nicu_4902 a răspuns:

Pur si simplu ti s-a schimbat homepage-ul, deschizi browser-ul, meniul tools, options si cauti campul "home page"; in diferite browsere e diferit, oricum cand gasesti campul "home page" scrii www.google.com Voila!

4 răspunsuri:
| Pinxiee a răspuns:

Pai ti-ai setat pagina de pornire aia de la sweetIM.
Ca sa o schimbi faci asa:
Deschizi Mozilla sau ce ai,cauti 'google' dai apoi pe primul site,iti apare Google`ul, dai apoi sus la TOOLS=>Options=> General si dai pe Use Current Page sau scrii tu acolo, in dreptul lui 'home page' www.google.ro si dai pe ok. Dupa aia ar trebui sa fie totul ok.

Succes!

| PoisonJuke a răspuns:

Pai intra la setarile de pe browseru care il ai si seteaza la home page (pagina de start) www.google.ro

| becuu a răspuns:

De pe sweetim intra pe www.google.ro si dupa o sa iti apara fereastra googlesi dai afisare google ca pagina de pornire.

| DydyanaTyna a răspuns:

Dai la tools->Options->General si Scrii La home pagehappy Fundapuppy dog eyes