| LoveYourEyes a întrebat:

am o problema urata straight face.o prietena a gasit 2 conturi mai vechi care erau ale mele (de facebook) si acolo sunt poze cu mine PENIBILE! si faza rea e ca nu mai stiu conturile.straight face cum pot sa sterg pozele,sa dau spam,sa le raportez,orice, dar sa nu mai apara la NIMENI pozele alea?

Răspuns Câştigător
| Toto47 a răspuns:

Daca nu mai stii parolele e nasool. incerca sa intri cu parole la intamplare in conturi, si la un moment dat o sa te intrebe daca ai uitat parola. in fine o sa iti trimita un mail pe adresa respectiva cu ce trebuie sa faci, iar dupa ce gasesti parolele-http://solutiipc.ro/sterge-cont-facebook/ succes

| LoveYourEyes explică (pentru Toto47):

Pai nu mai stiu nici adresa de mail. straight face rolling on the floor ee. poate nu le vede oricine, decat prieteni. thinking

8 răspunsuri:
| DanielaGroza a răspuns:

Eu spun sa-i ceri conturile!

| CatzPopularity a răspuns:

Nu poti sa ii ceri conturile? Pana la urma erau ale tale. Dupa dai pe fotografia aia, dai setari si poti sa vezi sterge. Nu cred ca poti tu de pe alt cont sa stergi forografiile de pe contul ala. Sper ca te ajuta.

| LoveYourEyes explică (pentru CatzPopularity):

Pai nici ea nu stie conturile. am raportat pozele alea si conturile de o gramada de ori si nimic. oricum mersi :*

| Toto47 a răspuns:

Wow super straight face
nu stiu ce sa zic. Daca ai facebook'ul actual cu numele tau real(si daca le aveai si pe celelalte tot asa) schimba'ti numele, asa incat sa nu ai numele la fel ca la celelalte. ca sa nu se creeze o legatura. nu stiu ce sa zic straight face

| LoveYourEyes explică (pentru Toto47):

Sau..cum as putea sa sterg contul de pe contul meu actual? adica l-am raportat si nu imi mai aparea mie.dar la ceilalti da straight face

| Toto47 a răspuns:

Nu cred ca merge sa stergi un cont de pe alt cont. dar cred ca daca primeste destule raportari administratorii il vor sterge. deci roaga cativa prieteni sa te ajute