| didi12 a întrebat:

Am probleme cu poza de la avatar. Mie imi apare schimbata, in schimb celorlalti le apare poza de inainte.Practic poza nu se schimba, desi mie imi arata acest lucru.Deci,imi puteti spune cum pot rezolva asta?big grin

1 răspuns:
| NoOneCanSeeMe a răspuns:

Nu cred ca se poate rezolva. si eu am aceeasi problema si multi prieteni de-ai mei din lista. Problema poate fi cauzata de cei de la Yahoo sau poate ai o conexiune mai slaba la internet.straight face