| AndreiDoMino a întrebat:

De ce nu pot schimba imaginea de profil? O schimb dar nu mi-o arata schimbata. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Deocamdată, poza ta este vizibilă decât la întrebări. Trebuie să aștepți până mâine la 12 după-amiza, că să ți-o aprobeze moderatorii.
Succes și o zi bună!

2 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Pozele se actualizeaza mai greu. Ai o poza in care scrie " be true to who you are " ceva de genu laughing

| emmyxd a răspuns:

Trebuie sa iti fi verificat pe e-mail. sau poate ti-ai schimbat prea repede. ai voie odata la 2 saptamani. Funda?batting eyelashes