| SaraaaLove a întrebat:

Hei TPU., am si eu nevoie de ajutor.
Am vazut la multe pagini, cu niste poze, care sunt pretexte si poza e putin mai sus si textele sunt jos. ( Ca aici -https://www.facebook.com/....../photo.php ) Si la alte pagini, cu niste poze, si textul intr-un cerc sau ceva de genu, exista un program pentru asemenea poze? As vrea sa stiu acel program, si de unde fac rost de acele poze ( fara texte ) si de unde pot face rost de acele texte?
Dau Funda! :*

Răspuns Câştigător
| AndutzzaAnduu a răspuns:

Pozele le gasesti pe Google, Weheartit si le editezi cu Photoshop

| SaraaaLove explică (pentru AndutzzaAnduu):

Dar pe we heart it imi zice la cautare, ce sa caut acolo adica ' poze cu texte'?

| AndutzzaAnduu a răspuns (pentru SaraaaLove):

De exemplu scrii 'pink', deci iti da poze care sunt cu roz sau scrii 'girls' si iti da poze cu fete

3 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Photoscape.