| anonim_4396 a întrebat:

Am urmarit multe anime, dar nu mai am ce urmari. Daca mi-ati recomanda voi ar fi perfect. PS: iubesc categoriile romance, comedy, horror, ecchi, demons si vampire. big grin (da stiu, sunt multe big grin )

Răspuns Câştigător
| Bibicu_Jessy_1990 a răspuns:

Skip beat
hight school of the dad - dar nu este terminat (nu exista sezon 2) :[[
ouran highschool host club
lovely complex-il ador :x
b gata h kei
anohana
another
nana
bleach
kaichou wa maid-sama
Kimi to Boku

preferatele mele sunt nana si lovely complex. te sfatuiesc sa incepi cu astea :*
uite un site care are subtriterea animelor cat de cat multumitioare(de obicei anime-urile sunt traduse intr-un hal, romani nu stiu prea multa japoneza, respectiv engleza :)) )
http://www.desenesianimeonline.info/home

vizionare placuta!
:*

| anonim_4396 explică (pentru Bibicu_Jessy_1990):

Si eu ador lovely complex; este un anime cu... de toate :3. Pe langa Kaichow wa maid-sama (o yeaa), mai imi place si Kuroshitsuji care ti l-as recomanda. o sa te indragostesti de al naii majordom (daca te uiti la acest anime iti vei da seama despre ce voresc happy )

7 răspunsuri:
| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Poti sa-ti cauti exact categoriile pe care le preferi, si poti vedea care au nota mai mari si cat de bine sunt cotate pe => myanimelist.com

| anonim_4396 explică (pentru FaraIdeiDeNume):

Am incercat si nu ma pot decide...

| FaraIdeiDeNume a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu te poti decide ia-le pe care iti palc, in ordine alfabetica sau in ce ordine vrei, e vara ai timp sa te uiti la toate! :3

| Lauraaai a răspuns:

Eu ma uit la filme pe site-ul "Cinemaxx". Scrii pe google cinemaxx si dai enter apoi dai pe primul link.Acolo o sa gasesti toate categoriile de filme pe care vrei sa le vezi. Sper ca ti-am fost de ajutoooor. Fundita? :*

| anonim_4396 explică (pentru Lauraaai):

Anime... stii ce sunt alea? straight face

| Anna_Cristea_2000 a răspuns:

Another e chiar horror mai e si la romance Romeo X Juliet la demos e Hightschool dar ai crisa ce editie iei la animeul asta sa nu iei highschool dxd ca ala e perver la vampire e vampire knight sper sa-ti placa =)