| Ingridduta a întrebat:

As avea o intrebare:cum pot sa pun o poza de pe calculator in rama? Adica maine este ziua unei prietene de a mele si as vrea sa facem o poza cu noi doua si sa o pun in rama.Cat ar costa? Sunt in Iasi.Multumesc foarte mult!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Faci poza si o salvezi in pc apoi pe un stick sau cd.Sunt centre de foto digital care iti scot fotografia din stick pe hartie.Ca o poza obisnuita. Functie de marimea ei te poate costa intre 2-5 lei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Costa cativa lei, cred ca poti si la Pim ul ala de pe Independentei daca te duci cu poza pe un stick