| xNuiiDeTiinex a întrebat:

Heiii TPU, maine este ziua bunicii mele care a avut grija de mine 3 ani (cat au fost parintii plecati in strainatate). As vrea sa-i dau de ziua ei o poza cu noi doua (sa o pun in rama) si sa-i scriu pe o foaie ca o iubesc si altele...nu stiu sigur ce sa-i scriu. Dati-mi cateva idei puppy dog eyes dau funda la care imi place love struck

Răspuns Câştigător
| Maioru a răspuns:

Daca mergi pe ideea asta cu poza poti sa-i scrii un sincer "Te iubesc bunico" sau "Pentru bunica mea draga" si atat, este suficient