| Here4u a întrebat:

Ce mai faceti? Am venit din vacanta acum 5 zile. Si ma tot plictisesc incontinuu... Nu stiu ce as mai putea face! Ar fi cazul sa ma duc la tara la bunici, sau tot undeva la oras? Merci anticipat!:*:*:*

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste o carte, nu te vei mai plictisi niciodata

2 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Cand te pi.si sau cand te ca.ci intrebi pe TPU?
HEI TPU, voi ce ziceti sa ma duc la baie sau nu?
Oare tu nu sti sa iti iei singura decizile?
Eu zic sa te sinucizi.Si cred ca multi useri de aici sunt PRO.

| venusdoom a răspuns:

Iti recomand un roman politist de Agatha Christie - 10 negrii mititei
sau un horror : Orasul bantuit de Stephen King.sau Casa de la rascruce de John Saul. sper ca te am ajutatbig grin