| didi12 a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiune "Burlacita"? Care dintre baieti e pe placul vostru? Care credeti ca are sanse sa o cucereasca, ca sa zic asa? Si mai ales, ce spuneti de avocat?laughingDe ce credeti ca l-a ales Bianca? Sunt curioasa sa va ascult parerile.happy

8 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Mi eimi place de domnul "praz". parera mea despre avocat?

adopta niste pozitii ciudate, danseaza ca o fata si se comporta ca una.cred ca este cel mai prost avocat din SE europei!big grin

| musique_1043 a răspuns:

L-a ales fiindca trebuia sa aiba emisiunea rating. gen sa fie comicul. tiiin cu coafezu :d

| anna7_4794 a răspuns:

Mie mi se pare o panarama de emisiune. Serios. La fel ca si "Burlacul" si cam tot ce se mai da pe Antena 1. E doar o emisiune de "divertisment" pentru cei care nu au alta activitate decat sa urmareasca o poveste care oricum nu e adevarata. Adica, serios acum, chiar crezi ca o sa ramana cu vreunul din baietii aceia? Daca o cucereste, o cucereste pentru 3, 4 zile. Si probabil ca acei concurentii s-au inscris numai ca sa mai apara si ei pe la Tv, pentru bani sau ca sa se culce cu frumusetea de Bianca. Eu cred ca ar trebui sa mai lasam Tv-ul sau daca tot consumam curentul electric cu el, macar sa vedem ceva care ne ajuta.

| voiebuna11 a răspuns:

In legatura cu avocatul ala, parerea mea este ca se comporta ca un gay.

| Albert9928 a răspuns:

Eu zic ca este Naspa pentru ca Bianca la ultimul episod Cu Adrian si Alin Botezatu A sarutato pe Bianca in fata lor. Deci Bianca este 1 Curva penala

| Albert9928 a răspuns:

Este naspha bianca este 1 curva sa sarutat cu botezatu in emisiune in fata lu alin si Adrianlaughing

| YoUrSwEeTyBuBbLeGuM_7416 a răspuns:

Buna! Emisiunea ''Burlacita'' e foarte tare! Sincera sa fiu nici eu nu stiu dc l-a ales pe avocat.E mult mai mare decat Bianca si e si cam urat. Unul din favoritii mei e Chifu Florin si cred ca are sanse sa castige.

| CristinaNicoleta a răspuns:

Emisiunea e super tare.iar cel mai frumos mi se pare Alin scafandrul...:X