| Panteraa a întrebat:

Cum modific o poza in asa fel in cat parul sa fie alta culoare sau ochii in photoscape? O prietena a facut asta in photoscape da a zis ca este mai complicat putin. Imi ziceti si mie cum?

4 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

In orice photoscape nu poti sa faci asa ceva, intra in http://www.picnik.com/ si acolo iti faci ce culoare vrei si ce vrei (Buzele, parul, ochii, obrajii)
Bafta.

| Jenn002 a răspuns:

In photoscape poti modifica culoarea parului,dar nu chiar mult, si ochii nu prea ai cum.Dar in schimb poti incerca.Dai mai intai auto color and contrast apoi dai la film effects si alegi de acolo.e mai complicat. Daca vrei, lasa-mi un mesaj cu id-ul tau si iti pot modifica poza ca ma pricep foarte bine.

Răspuns utilizator avertizat