| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa fac cu programul Photoscape si bineintles daca se poate sa modific poza adica s-o fac spre o culoare cum ar fi roz sau ceva de genu!
Multumesc...

1 răspuns:
| Gândac a răspuns:

Merge mai bine cu picasa3. La photoscape nu am încercat până acum. Dar îţi spun la picasa3:intrii la efecte si îl alegi pe al 6-lea "Coloraţi". Apoi îţi va apărea un curcubeu dai click pe el şi alegi nuanţa. E foarte simplu, şi ai multe alte efecte.
BAFTĂ!