| Panteraa a întrebat:

Cum pot sa pun o imagine de fundal la google din computerul meu? Am cont dar cand intru sa imi schimb imaginea nu imi mai da acolo nici o sectiune 'incarcati o imagine'. Dau funda.

10 răspunsuri:
| Sebby a răspuns:

Depinde de browser.

| xXyOnutZhXx a răspuns:

Si mie mi se intampla la felstraight face, mi-am mai facut un cont pe google am putut sa pun imagini din pc si dupa o saptamana. nu a mai mers sad

| Panteraa explică (pentru xXyOnutZhXx):

Exact asa mi s-a intamplat si mie...tot la inceput a mers si apoi nu mai mergea. sad

| BeStMaN a răspuns:

Din cate am inteles nu se mai poate http://support.google.com/websearch/bin/answer.py?hl=ro&answer=180720 citeste si plangi

| gigatunet92 a răspuns:

Stiu eu uite cum faci:
1.deschizi google(pe oricare browser ai
2.te uiti jos de tot la stanga la internet si vezi la Igoogle scrie schimbati imaginea de fundal si dai acolo dar ca sa faci asta trebuie cont google
3.Contul google al poti face la youtube sau la el ca youtube e legat de google deci ori la youtube faci cont ori la el si dai acolo schimbare fundal ce scrie acolo si scrii sus la bara aia ce imagini de munte de iarna de ce vreiu tu si dai cautare sau search cum al ai tu in engleza sau romana si dai pe imagina dai Selected sau selectati ca tot e una si aceiasi si in 5-10 secunde (trec repede)ati apare imaginea dorita
fundita?

| DarksideGirl a răspuns:

Pai intri in google si jos in partea stanga scrie schimbati imagine de fundal apesi acolo si iti alegi o poza si gat google-ul tau are o imagine. Funda?

| eueuyo a răspuns:

Eu am cont de vreun an la google..si in 3-4 luni mi-a mers sa pun imagini din pc, de la ei din album...niki o problema, dar de anul trecul pe la sf cam asa nu a mai mers..decat albumul lor..deci eu cred ca de la ei e problema

| Albu_Doru_1959 a răspuns:

Schimb fundal google

| Mihalache_Fana_Sore_1989 a răspuns:

Pai la un moment dat se anuleaza imaginea:*