| cat212 a întrebat:

Cum sarbatoriti 1 decembrie?

8 răspunsuri:
| SmileSmileSmile a răspuns:

Eu sarbatoresc ziua mea de nastere!happy

| rbdflloryna a răspuns:

Pe intai decembrie sarbatorim ziua nationala a Romaniei.La data de 1 Decembrie 1918 Adunarea Naţională de la Alba-Iulia, formată din 1.228 de delegaţi, susţinuţi de peste 100.000 de oameni din tot Banatul şi Transilvania, adunaţi la eveniment, au adoptat o Rezoluţie care a stabilit unirea tuturor românilor din Transilvania şi Banat cu România. Primesc funda?

| KarmaChameleon a răspuns (pentru rbdflloryna):

Cred ca te intreba cum sarbatoresti tu personal ziua de 1 Decembrie...Adica daca faci ceva special in ziua aia.

| cat212 explică (pentru rbdflloryna):

Chiar trebuia sa iei de pe wiki? atat nu stii? scuze ca iti zic asa da mna.

| rbdflloryna a răspuns (pentru cat212):

Nu am luat de pe wiki.in primul rand in al doilea rand eu stiam ce sarbatorim la data evenimentului care va avea loc.

| rbdflloryna a răspuns:

De acord cu tine. Ai perfecta dreptate.

| rbdflloryna a răspuns:

De acord cu tine. Ai dreptate.

| rbdflloryna a răspuns:

De acord cu tine.