| Alex a întrebat:

Sarbatoriti Halloween? Daca nu, de ce? Daca da, de ce si cum sarbatoriti?

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Da, eu intr-un fel sarbatoresc Halloweenul. La noi la scoala in fiecare an facem un fel de petrecere de Halloween, cu costume.

Mie chiar imi place Halloweenul:X

| anyska a răspuns:

Nu. PENTRU CA nimeni din Romania nu prea o face. cel putin in stil mare si o sa te creada toata lumea ciudat daca vi sa cersesti dulciuri laughing

| kitty_4888 a răspuns:

Eu il sarbatoresc si chiar imi place.organizam la scoala ziua de Haloween si vom face un spectacol.