| Clodmod a întrebat:

Dati-mi si mie niste activitati pentru vacanta de vara, ce sa fac ( vreau sa imi fac un program ) acum, adica pana sa plec la mare si cand plec la mare. Ce pot sa fac cu prietenii si ce pot sa fac cand sunt singura?

Răspuns Câştigător
| poppies a răspuns:

Colinzi toate pub-urile din oras, socializezi, mergi la concerte, bei bere/vin.Nu zici nu la un weekend cu cortul, canti la chitara, iti chemi prietenii la tine-vedeti un film noaptea pe balcon, mai citesti una-doua carti.E de fapt my daily program, dar sper sa te inspiribig grin

6 răspunsuri:
| xcristix a răspuns:

Ce zici de sex, te ajut eu?

| Clodmod explică:

Am uitat sa mentionez ca ofer funda pentru cel mai interesant raspuns!

| TrololoLM a răspuns:

Pai dimineata. ca sa iti revii din somn fa origami (eu asta fac) apoi stiu si eu iesi cu fetele o ora sau doua, apoi manca ceva si apoi iesi in oras, la mall, la shoping (gasesti tu ceva) ia r seara eu citesc o carte de fantezie ( gen Harry Potter, Tapiseria, Alchimistul Amurg, sunt o gramada!) Funda puppy dog eyes

| Rouxee a răspuns:

Poti iesi cu rolele cu prietenii sau singurica prin parc seara cand se lasa putin racoare, mergeti la bazin, luati-va o patura si mergeti la picnic, cu un pachet de carti, o minge de volei.
Singura iti poti lua un cearceaf, costumul de baie si mergi si fa plaja, cu o carte dupa tine, sa nu te plictisesti.

| raluca95 a răspuns:

Buna ai putea sa mergi in oras cu fetele, la o piscina, la o plimbare cu rolele sau cu bicicleta. poti sa mergi pe la bunici sau la o padure cu cortul, la un gratar.

| Rebeca_Mandici_1995 a răspuns:

Salut! Ai putea merge in oras cu fetele, in mool, intr-o tara, ti-ai utea vizita bunici.