| bernik a întrebat:

Hei tpu...de ce nu pot intra pe sims pe facebook? adica de fiecare data cand intru nu se incarca si apare un semn al exlamari....idei? funda:X:X:

2 răspunsuri:
| STefy3333 a răspuns:

Eu cred ca jocul a fost retras de pe facebook pentru ca si mie imi apare la fel.Sau poate ca sunt prea multi online. dar eu aleg prima varianta

| bernik explică (pentru STefy3333):

Jocul nu a fost retras daca si tie ti se intampla la fel ede pentru ca nu ai destula memorie in pc! mersi pentru rasp.