| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa a întrebat:

Heii am si eu o intrebare!
de ce nu mai merge sa mai intru pe facebook?
intru pe google apoi scriu facebook si dau pe prima unde scrie bine ai venit de facebook... apoi trebuie sa stau foarte mult dar tot nu imi intra pe facebook si se incarca mereu dar tot nu apare nimic!
ma puteti ajuta va rog eu frumos!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sterge cookie si cache din browser! Daca stiam ce browser folosesti iti dadeam mai multe detalii.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| horansgang a răspuns:

Încearcă alt browser cum ar gi Opera sau Google Chrome.

| sofian07 a răspuns:

Incearca sa intrii de pe un alt web browser (torch) sau google chrome