| anonim_4396 a întrebat:

Eu aș vrea sa imi achiziționez un ghiozdan,, VANS REALM BACKPACK" însă am unele nelămurire legate de acest produs.
1.) Este pentru baieti sau fete?
2.) Ce dimensiuni are?
3.) Este bun pentru liceu?

Răspuns Câştigător
| antoniaa09 a răspuns:

1. în general rucsacurile Vans nu sunt făcute doar pentru fete sau doar pentru băieți, adică nu au modele cu unicorni și cu sclipici sau mai știu eu ce care să fie doar pentru fete, ghiozdanele lor sunt mai basic, astfel încât să poată fi folosite și de băieți, și de fete, după gusturi

2. 48 cm × 30 cm × 12 cm

3. dap, și eu am unul pe care îl folosesc la școală