| BruneTTe a întrebat:

Exista vreun program unde sa pot vopsi pereti ca sa vad in ce combinatii de culori sa-mi vopsesc camera? Sper ca intelegeti ce vreau sa spun.
Sa ofere ei poze sau chiar sa pun eu o poza cu camera mea si sa colorez peretii sa-mi dau seama daca arata bine. Multumesc mult!

1 răspuns:
| dayana007 a răspuns:

De ce nu cauti pe google nicaieri nu cred ca ai vedea mai bine ca acolo scrie culoarea camerei i-a culorile la rand
ps : o prietena foarte buna ar camera in galben-portocaliu si arata perfect