| DianaRocks a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu niste nume cool pentru un cont de facebook? Fundaa!

14 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Crezi că numele tău nu este destul de "cool"?

| DianaRocks explică (pentru positivity):

Eu vreau gen Bombonika...sau genu. straight face

| MyaMyuka00 a răspuns (pentru DianaRocks):

Hermonika - miku&skumpik hmm cam atat caci nu na pricep

| Flaviucu a răspuns:

Prea cocalar toate cuvintele. Foloseste si tu numele si prenumele tau, nu e greu, poate e chiar "cool" cum spui tu.

| YONTU a răspuns:

1. Carmenicutza
2. Cool-ista(-istu)
3. Atat mi-a trecut prin minte...

| ChiyoTheo a răspuns:

Cum te cheama?

| DianaRocks explică (pentru ChiyoTheo):

Diana

| ChiyoTheo a răspuns (pentru DianaRocks):

1. SunShine
2. MoonLight
3. Pisikutza rozz
4. De&De
5. Dy4n4
6. Dulceata de fata
7. Kiduletz nebun
8. Iubitzica ta
9. Dewtza
10. BuBu Style

| Devyd a răspuns:

Pai spre exemplu : Bombonika, dulcika, bebemik, Frumushika...etc

| MhPnr a răspuns:

Didica, Didiculuţ, Didinel laughing eh prea de copii mici dar ar mai fi, Dedoox, Dada, Dady, Diana Mă, Dydyy, Doodoo

| Queen15 a răspuns:

Dya love.thinking

| SiAtat_Marie_1993 a răspuns:

Burrito, Insomniac, Obsessive, Sunshine, Luna Clipse, Venus, Pixuletz, Haribo, Quit, Acadea, Chupy, Desire, Styles, Zero Absolute, DolceGabbana, Suzuky, Positive, YaoiAddiction, Cascada, MadeInJapan, AD0NIS, Vans, Glitz. Funda plz :33?