| Pitiicaa a întrebat:

Mi-am descarcat ceva cuc are pot sa salvez filmulete dupa Facebook. Si acum, cand dau pe Google, imi apare sus ceva cu incredibar. sad Si cand dau pe fila noua imi apare MyStart si trebuie sa caut pe MyStart angry
L-am dezinstalat, dar cum scap de alea care v-am spus acum? x(
Va rog, ajutati-ma!

1 răspuns:
| AnaEm12 a răspuns:

Hei!happy
Daca folosesti google chrome te duci sus langa steluta aia si dai la setari>extensii si vezi acolo ca sunt alea si dai pe cosul de gunoi din dreptul lor.
Sper ca am fost de ajutor.happy