| Alex_5262 a întrebat:

Am o problema la google chrome cand dau pe fila noua fie imi apare mystart fie o chestie cu internet search si nu stiu cum sa scap de ele plzz ajutati-ma dau funda!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi daca merge asa -> Google Chrome
Pentru a seta pagina de start in Google Chrome faci urmatori pasi:
Mergi la Menu->Optiuni. La Start Page (pagina curenta) selecteaza -> deschideti urmatoare pagina si bifeaza si casuta care urmeaza pentru a-ti pune butonul pentru home page in browser.Pentru Google scrie linkul: https://www.google.ro/

| Alex_5262 explică (pentru neluL):

Am facut ce ai spus tu, dar tot asa face, sa ma intelegi mai bine, mie imi deschide google-u dar cand ii dau sa imi deschida fila noua imi deschide "internect search" sau "mystart by incredibar" big grin

| neluL a răspuns (pentru Alex_5262):

Atunci spune-mi ce extensii ai instalate in browser! Acceseaza pagina principala din Google Chrome ->click pe ''cheita'' (dreapta sus) -> Instrumente ->Extensii ->ce extensii ai instalate? Una sau mai multe trebuiesc dezinstalate. Poti dezinstala si tu ceea ce nu iti trebuie de acolo.

| djalex_5365 a răspuns:

Multumesc,problema asta am avut-o si eu.