| Assassins a întrebat:

Buna,am nevoie de putin ajutor.Am contactat virusul acela Mystart by incredibar si nu stiu cum sa scap de el.Aveti vreo idee?puppy dog eyes. Funda...:-(puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Descarca,instaleaza si scaneaza pc-ul cu Spyware Doctor de aici:
http://www.pctools.com/spyware-doctor/download/
Succes!

1 răspuns:
| EmoZack13 a răspuns:

Instaleaza avast free antivirus si dai scanare la bootare dai rst la pc apoi cand porneste o sa apara o fereastra dos in care apare scanarea si eliminarea virusilor (sterge in felul acesta orice virus pentru ca windows-ul nu este incarcat)