| blaackbutterfly a întrebat:

Nu ştiu ce să mă mai fac. Nu merge sunetul! Boxele sunt bine fixate in unitate, driverele sunt instalate, boxele arată că merg, am intrat acolo la "run" (uitându-mă pe net am găsit ceva acolo legat de "windows audio" sau ceva de genul, acolo era ok), apoi la "my computer" - "manage", etc, era ok si acolo. Îmi arată că merg boxele, dar nu se aude nimic. P.S: Am nişte căşti de la telefonul meu, şi dacă le bag în unitate, acelea merg. Iar boxele mele, NU sunt stricate, funcţionează. Le-am schimbat totuşi cu altele, şi la fel, nici celelalte nu merg, însă căştile da. Ce pot să fac? Am nevoie neapărată de boxe, nu de căşti. MULŢUMESC MULT! fundiţă.

5 răspunsuri:
| blaackbutterfly explică:

Am rezolvat. Era de vina mufa de la boxe.

| Nostress9602 a răspuns:

Eu am avut asa problema dar se dezinstalase Realtek-ul...eu nu ma prea pricep in chestii dea sta dar mi-a rezolvat problema un verisor

| bogdanqwerty a răspuns:

Am avut si eu problema asta... vezi ca in setarile de la placa audio, nu alea din manage etc, aia de iti apare pe ecran si prin setari ai o alta setare dar nu mai stiu cum se numeste! e pe a doua sau a treia pagina jos e ceva setat!
daca imi aduc aminte revin.e acolo sigur

| blaackbutterfly explică (pentru bogdanqwerty):

Nu gasesc nimic. Te rog sa revii daca iti amintesti. Multumesc!

| bogdanqwerty a răspuns (pentru blaackbutterfly):

Incearca asta! baga in mufa de la casti niste boxe daca ai de laptop, d'alea cu mufa simpla si vezi daca se aud boxele! daca se aud ai setarea aia, da nu mai stiu cum ii zice si sunt plecat din tara sa ma uit sa iti zic exact cum ii zice.era ceva in traducere libera ''cu sensibilitate la casti sau ceva de genul''