| Panteraa a întrebat:

Pt inceput scuze categoria. Inainte cand puneam cv la status imi aparae a doua oara cand intram pe mess ce am avut in zilele trecute, dar acum trebuie sa pun ceva de mai multe ori la rand ca sa imi arate. De ce?

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Pai si mie imi face la fel big grin poti daca vrei sa dai in dreapta la acolo unde scrii statusu e o sageata in jos si dau pe ea si iti arata ultimul status si asa il pui din nou big grin Pa Pa wave

| Panteraa explică (pentru introduaicinumele):

Pai acolo cand dau nu imi mai apare daca nu il scriu de mei multe ori.

| introduaicinumele a răspuns:

Nu stiu ce sa zic si mie imi face asa pe telefon dar acum imi merge bine si pe telefon. Poate problema care am avut-o eu pe telefon ai avut-o tu pe PC. Daca nu se rezolva reinstaleaza messu sau baga o alta varianta (Eu folosesc Messenger 11)