| Anutza134 a întrebat:

Heyy TPU! nu cred ca e categoria potrivita dar na. Zilele trecute, cam doua nopti la rand am visat acelasi vis pe care l-am visat si cand eram mai mica. Îmi puteți spune, va rog, ce înseamnă?

Răspuns Câştigător
| Adyy5 a răspuns:

Visele nu au vreo însemnătate.Acestea vin si trec odată cu noaptea.
Pe parcursul noptii te poți gândi la lucruri fara sa-ti amintesti ziua urmatoare.
Poate te-ai gandit fara sa-ti fi dat seama la acelasi vis din copilărie si s-a repetat.

1 răspuns:
| Sebastiancsfm a răspuns:

Sa intamplat ceva care ti-a adus aminte de copilarie, nu e nimic decat un deja vu, bine ca eu nu mai vises.