| a1473 a întrebat:

Stiti un procesor mai mare decat AMD Athlon(tm)Xp,MMX, 3d Now, ~1. 0GHz si cam cat ar costa?

3 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Eu am AMD Sempron LE-1100 de 1.90 GHz si mi-e de ajuns si atat n-am probleme. Un procesor mai bun ar fi Intel de 3.2 GHz sau 4.1 GHz. Dar cam costa...

| a1473 explică (pentru DoRu):

Da ai dreptate am un joc farming simulator 2009 gold edition si imi merge intrerupt la fel si german truck simulator n-am ce sa fac trebuie sa il schimb odata

| DoRu a răspuns (pentru a1473):

Nu e de la procesor, ai tu placa video prea mica. Iti trebuie maxim de 512 sa mearga bine.straight face