| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare cam "stupida" dar mor de plictiseala.Afara nu pot merge ca e prea frig si nu e nimeni, in casa parintii mei dorm deci...Nu stiu ce sa fac! Ascult muzica, caut muzica, fac muzicaadar nimic altceva...Nu stiu ce sa fac.
Idei? Va rog? Sa nu ma mai plictisesc? sad
Fundita daca (doar daca) se dovedeste folositor :* sad

Răspuns Câştigător
| ladypink1 a răspuns:

Salut happy

Cateva idei stupide :

- Uita-te la The Vampire Diaries,daca iti place pentru ca intr-o zi cand ma plictiseam am facut asta si a mers big grin
-Uita-te la tv
-Probeaza niste haine si vezi cu iti mai vin (daca esti fata, daca esti baiat asta se taie)
-Daca ai Wii, PS3 sau Xbox joaca-te pe ele
-Suna un/o prieten/a
-Cauta intrebari stupide pe TPU
-Citeste o carte care iti place
-Iti poti face temele daca ai si ramai liber
-Uita-te la un film de Craciun

| AnarchyUK a răspuns (pentru ladypink1):

Thanks :*; x
Si sunt fata waiting

| ladypink1 a răspuns (pentru AnarchyUK):

Oops. Sorry. Aveai alt nume sad Scuze big grin

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folositor este dacă ai răspunde la întrebările de pe TPU.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste o carte. Nu te vei mai plictisi niciodata.

| adutzadragutza a răspuns:

Poi si eu am aceeasi problema dar vorbesc la telefon, vorbesc pe messenger, caut pe anumite site'uri de vedete gen : www.rimel.ro sau www.bravo.ro sau intru pe www.clopotel.ro sau ascult muzica sau fac lucruri manual, descarc poze, desenez, fac poze, imi fac unghiile;)

| boogdan91 a răspuns:

Uita-te la un film sau joaca ceva pe pc.

| leea99 a răspuns:

Joaca-te transformice (e un joc pe net) e f.f.f.f.f. tare!

| lotus21 a răspuns:

O farsa la telefon sau poate un joc ca monopoli pe net

| Karakter1 a răspuns:

Intra pe videochat! Vei cunoaste oameni noi, te vei amuza!

| EckoTM a răspuns:

Chiar nu ai ce face pe timpul asta cacacios.e si frig, si nici nu e zapada.n-ai decat sa stai in casa si sa te joci ceva la calculator sau sa te uiti la televezior

| Andreea_Monica_1978 a răspuns:

Uite fa un joc din faptul ca cauti jocuri laughing exemplu incepe de la primul cuvant care iti vine in minte si creaza jocuri precum: Oaie, Lupi, poveste = jocul creaza povestea