| pinkeye a întrebat:

Sunt noua pe aici si nu stiu exact cum se dau funde,dar ma interesez eu! Asa,intrearea mea este cum pot sa fac un filmulet cu niste poze pe care le-am facut? Ideea este ca nu stiu cu ce program,ca apoi acesta ca fie compatibil cu un DVD(filmuletul sa fie compatibil)... daca stiti la ce ma refer,va rog din suflet sa-mi dati un raspuns!
Deci eu vreau sa fac un filmulet care sa il pun pe un DVD,iar dupa sa-l pun pe un DVD, ce program sa folosesc?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut. Da, Poti face un film pe Windows Movie Maker. Dar Trebuie Sa Ai Windows XP ca sa ai programul preinstalat. Ca sa dai funda, intri pe intrebarea respectiva si vei vedea ca intr-un colt al fiecarui raspuns o sa apara o casuta cu "declara raspunsul castigator" parca.

| pinkeye explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Daca am windows 7 merge sa fac in movie maker(ca la asta m-am gandit si eu) dar sper sa mearga sa vada dvd-ul, mersi oricum

5 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poti face in Windows movie maker.

| pinkeye explică (pentru Elvina):

Sigur merge pe dvd?

| Elvina a răspuns (pentru pinkeye):

Da. Este un program de facut fime. Daca nu merge ii schimbi terminatia.

| pinkeye explică (pentru Elvina):

Aha ok, mersi!