| 123naomi901 a întrebat:

Trebuie sa plec maine la mare iar apoi direct la munte si nu stiu ce sa imi mai iau cu mine ca activitate... Sunt singurul copil itre doi adulti. Please!

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Asa cum a spus si cineva mai sus, o carte sau un telefon pentru activitati individuale.
Insa poti incerca sa iei niste carti de joc, remi, o minge si te poti juca impreuna cu parintii tai.

2 răspunsuri:
| ItachiUchiha a răspuns:

O carte ar fi buna... sau telefonul sa te joci si sa asculti muzica.Carti de joc(in caz ca ai cu cine juca)...Cam atat cred.Vacanta frumoasa!

| R0R0 a răspuns:

O carte.