| Allessss0033 a întrebat:

Hei,TPU!
Vreau sa va intreb ceva in legatura cu spalatul pe cap cu ceai de musetel.
-Iti ingrasa parul mai repede?
-Daca vreau sa ma clatesc o data,cate pliculete pun si cata apa?
-In cap cate saptamani parul se va deschide la culoare, daca ma spal de 3 ori pe saptamana?

multumesc!

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Spalatul cu ceai de musetel nu ingrasa parul mai repede! Daca ai tenul deja gras, atunci spalarea parului de 3 ori pe sapt. il va ingrasa oricum! Poti folosi 3 plicuri la un litru de apa, iar efectul il vei observa deja dupa prima spalare! Numai bine!