| Broscuţăă a întrebat:

Vreau sa va intreb: Voi cum va petreceti vara?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu imi petrec o mare parte din vara in vacanta la bunica mea mai mult, mai pe la munte, mai pe la tara.
Tu?
Te pup!

7 răspunsuri:
| LordBolton a răspuns:

Vara asta o sa merg la mare, o sa ma joc pe calculator, o sa vad filme, o sa dorm, distractie cu prietenii
etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-mi iau un job.

| hummmer a răspuns:

Visand la cai verzi pe pereti.

| simina96 a răspuns:

Buna! Pai in iulie pe la sfarsit merg la mare 2 saptamani si pana atunci ma trezesc pe la 10-11, merg la sala si dupa pierd vremea cu prietenii pe afara, cam asta o sa imi fie rutina zilnica laughing Tu?

| Lucică1998 a răspuns:

Eu merg intr-o tabara de o saptamana si in rest ma plictisesc

| SoRyNeScku a răspuns:

In luna august la mare, pana atunci pe la stranduri.
Si un program asa, zilnic: ma trezesc la ora 11 si pana pe la ora 8-9 pierd vremea, dupa ies afara cu prietenii si aia e, incepe ziua 2!
Tu cu o sa ti-o petreci?

| ELInspectore a răspuns:

Mare,munte,distractie cu prietenii, relaxare