| OvidelRaspunde a întrebat:

Vruiam sa va intreb ce pot folosi pentru inceperea unui vlog de calitate.
1. Care este mai bun GoPro Hero sau Sony?
2. Sa fac background cu green screen sau cu privelisti din viata reala?
3. Sa folosesc un microfon si daca da, ce model?
4. Sa ma bazez pe daily vlog si putin challenge sau sa ma bazez pe weekly vlog si mai challenging?
Evident ca dau funda

Răspuns Câştigător
| HTMLCOCULY a răspuns:

Salut!
1.Mai bun e Sony Vegas.
2.Merge si eu Green Screen.dar de preferat ar fi cu imagini din viata reala, daca poti sa ajungi la locatii.
3. Daca vrei, da.Recomand:http://www.pcgarage.ro/microfoane/zalman/zm-mic1/,sau oricare altul.
4. Daily vlog & putin challenge.
Sper ca te-am ajutat! Bft la vlog, sa-mi spui cum se numeste!

| OvidelRaspunde explică (pentru HTMLCOCULY):

Da la camera, Sony vegas este un software. Imi dai mai exact un model de SONY?

1 răspuns: